Franchise - Hanzade Sultan Baklava
Lezzetin Tatlı Serüveni


Hanzade Sultan Baklava, kendi üretim tesislerinde en sağlıklı ve kaliteli ürünü müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Hem yatırımcının kazandığı hem de müşterinin yüzü güldüğü bir anlayış üzerine kurulan sistemimiz karşılıklı kazandırma temeline dayanmaktadır. 

2012 yılında Yozgat merkezli olarak kurulan firmamız 2019 yılında büyük bir atılım gerçeleştirerek milli tatlılımız baklavanın başını çektiği ürün gruplarını tüm Türkiye'ye ulaştırmayı amaç edinmiştir. 

10 yıla yakın zamandır biriktirdiği kurumsal hafızasını, önce ulusal ardından da uluslararası bir marka olarak dünyaya ulaştırmayı amaçlayan Hanzade Sultan Baklava, kendi özgün konsepti ile yer aldığı şehirlerde kısa süre içerisinde farkedilmeye başlamıştır. 

Üretim tesislerimiz tüm belgelere ve helal sertifikalara sahip olacak şekilde, sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığına olumsuz etki edecek hiçbir katkı maddesi kullanmadan çalışmaktadır. 

 

Hanzade Sultan Baklava olarak markamıza yatırım yapan tüm yatırımcılarımızı korumak bizim için en önemli unsurlardan birisidir. Bu nedenle yatırımcı adaylarımızda aradığımız özelliklerin başında kurumsal bir marka bünyesinde hareket edebilme ve belirlenen ortak hedeflere sahip çıkma arzusu aranmaktadır. 

Yatırımcı adayı, Hanzade Sultan Baklava tarafından verilen eğitim programlarına katılarak öncelikle franchise işletme içeriisnde yer almanın farklarına ve avantajlarına hakim olur. 

Hanzade Sultan Baklava olarak, girişimci ve başarma arzusuna sahip, iş hayatında başarılı olmuş ya da bunu hedefleyen, kendisi ve işletmesi için yeterli sermayeye sahip adaylar tercih edilmektedir. 

Desteklerimiz

Yatırımcılarımıza, Hanzade Sultan Baklavanın  açılış işlemlerinin başlamasından itibaren pazarlama, eğitim, reklam ve kurumsal iletişim, satın alma, lojistik, işletme, insan kaynakları, operasyon ve mağazacılık gibi başlıklar altında destek verilmektedir.

Yatırım Şartları

Yatırım bedeli, konsept maliyeti ve markanın yer alacağı şubenin metrekaresi/inşaat işlerine göre değişiklik gösterebilekmektedir. 150 bin TL'den başlayan konsept bedeli, düşük maliyetle karlı bir yatırım arayan yatırımcılara çok rahat bir şekilde hitap etmektedir. Kar marjının yüksek olması, yatırımın geri dönüş maliyetinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Hanzade Sultan Baklava, şimdlik isim hakkı bedeli almamaktadır. 

Yer seçimi

Hanzade Sultan Baklava şubeleri için açılacak noktaların yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler arasında yer alması önemlidir. Yatırımcının değerlendirmeyi düşündüğü lokasyon, uzman ekibimiz tarafından incelendikten sonra uygun görülmesi durumunda şube açılışı için onaylanmaktadır. 

Sorularınız:

Bilgi için 0850 840 60 66 numaralı telefondan ve franchise@hanzadesultan.com adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Hanzade Sultan Baklava

1. Hanzade Sultan Baklavanın yatırım maliyeti nedir?

Hanzade Sultan Baklava markasına yatırım yapmak isteyen bir yatırımcı için, maliyetler dükkan m2'sine göre değişiklik göstermektedir. 150 bin TL'den başlayan fiyatlarla 350 bin TL'ye kadar ulaşan yatırım bedeli gerekmektedir.
Konsept anahtar teslim olarak teslim edilmektedir.  Bu bedelin karşılanması için gerekli ödeme koşulları, sözleşme imzalandıktan sonra değerlendirilmektedir. 

2. Ürünleri siz mi üretiyorsunuz?

Üretim tamamen kendi modern tesislerimizde tüm kalite belgeleri ve helal sertifikalara sahip olacak şekilde yapılmaktadır. Şu anda Yozgat'ta bulunan tesisimiz, çok yakında Ankara'da artan kapasitemiz nedeniyle yeni üretim tesislerimize taşınacaktır.

3. Ürün gönderimini siz mi yapıyorsunuz?

Ürünlerimiz tamamen bizim tarafımızdan hijyen koşulları ve Türk gıda kodeksine uygun olacak şekilde paketlenerek şubelerimize ulaştırılmaktadır.

4. Haftada kaç gün sevkiyat yapılmaktadır?

Ürünlerimizin sevkiyatını şubenin konumuna göre planlıyoruz. Tazelik bizim için önem taşıdığından her gün sevkiyat gerçekleştirebiliyoruz.

5. Personel desteği sağlıyor musunuz?

Görev alacak personeli yatırımcımız kendisi istihdam ediyor. Ancak eğitimler, oryatntasyon gibi konularda personel destek oluyoruz.

6. Şubenin konsept çalışması ne kadar sürüyor?

Süre inşaat durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ama ortalama olarak 20-25 gün içerisinde konsepti teslim ediyoruz.

7. Tüm ürünleri tedarik ediyor musunuz?

Şubenizde satılann ya da bulunması gereken tüm ürünleri merkezi olarak size tedarik ediyoruz. Sizlerden beklenen tedarik konusunu düşünmemeniz ve işinize gereken önemi verebilmenizdir.

8. Menü dışı ürün satışına izin veriyor musunuz?

Kurumsallık ve süreklilik gereği menü dışında ürün satışına izin veremiyoruz. Kalite standartı ve sürekliliği açısından bu durum oldukça önem taşımaktadır. 

 BAŞVURU FORMU