Yozgat Sorgun'da başlayan serüvenimiz artık tüm Türkiye'ye ulaşacak. Butik üretimle kaliteden ödün vermeden başladığımız üretimlerimizde önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oldu. Bu nedenle, ürün kalitesinden asla vazgeçmedik.

Ve şimdi 2019 yılı ile birlikte geçmişin adı, geçmişin tadı bize ulaşsın diye Hanzade Sultan markası ile hikayemizi yeniden yazmaya karar verdik. Hem de lezzeti franchise ile tüm Türkiye'ye ulaştırmak hedefi ile. Yozgat Hanzade markamızı revize ederek, daha güçlü ve iddialı bir şekilde çıktığımız bu yolda değişmeyen tek şey hiçbir zaman ödün vermediğimiz kalitemiz olacak.

40'a yakın ürün çeşidi ile tamamen kendimize ait olan konsept ile Hanzade Sultan Baklava olarak sizlere ulaşacağız. Kendimize o kadar güveniyoruz ve inanıyoruz ki, lezzetlerimizin hangisini denemek isteyeceğinize karar vermekte tatlı bir zorluk yaşayacaksınız.

Ürünlerimizin her biri bizim için çok özel ve anlamlı olmasının yanı sıra bizleri size tanıtacak ve sevdirecek. Hanzade Sultan Baklavanın büyük bir ailesi olması sizlerin memnuniyetiyle gerçekleşecek.